Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Sochaczew

Wiedza to potęgi klucz – jak mówi stare przysłowie. I jest w tym dużo prawdy, bo wiedza otwiera wiele możliwości, poszerza horyzonty i pozwala się rozwijać. A to najlepsza droga do sukcesu. Jeśli chcesz zdobyć cenną wiedzę (i praktyczne umiejętności!) w zakresie makijażu permanentnego brwi, to zapisz się na nasz kurs, a potem obserwuj, jak Twoja kariera kwitnie! Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby z Sochaczewa i okolic.

Rozwijaj się, ucz, doszkalaj i ćwicz! Zapraszamy na kursy kosmetyczne: tel. 508 432 032

Oferujemy kursy dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestniczek. Przykładowo, opcja kursu 2-dniowego sprawdzi się w przypadku osób, które mają już pewne doświadczenie w stylizacji brwi, a chcą po prostu zwiększyć swoje kompetencje. Opcja kursu 3-dniowego z kolei jest skierowana do osób, które czują, że będą potrzebowały więcej czasu na opanowanie techniki wykonywania zabiegu. Wtedy część praktyczna szkolenia jest o jeden dzień wydłużona, aby każda uczestniczka mogła nabrać wprawy i poczuć się pewnie w nowym zadaniu.

Szkolenia makijaż permanentny Sochaczew

Wiedza teoretyczna, którą zdobywa się na szkoleniu z makijażu permanentnego, daje doskonałe podstawy do praktycznej nauki zabiegu. Najpierw trzeba dowiedzieć się, jakie reguły panują w świecie makijażu permanentnego:

  • jak dobierać kształt, kolor i grubość brwi do urody klientki,
  • jakie zasady BHP muszą być spełnione w salonie piękności,
  • jakie są najlepsze dostępne na rynku kosmetyki i akcesoria,
  • jakie są poszczególne etapy zabiegu,
  • jak należy dbać o brwi po zabiegu.

Mając taką wiedzę, można śmiało przejść do praktyki. Pod okiem instruktorki z wieloletnim doświadczeniem ćwiczy się każdy etap zabiegu, udoskonala technikę, uczy się pracować precyzyjnie i osiągać najlepsze efekty.

Takie właśnie szkolenia z makijażu permanentnego oferujemy wszystkim chętnym z Sochaczewa. Teoria idzie tu w parze z praktyką, a profesjonalizm z życzliwą atmosferą.

Kurs makijażu permanentnego brwi Sochaczew

Nasze kursy makijażu permanentnego brwi są skierowane do doświadczonych oraz do początkujących stylistek. Chcesz dopracować technikę i poczuć się pewniej? Chcesz uzyskać certyfikat i uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego? A może chcesz dowiedzieć się wszystkiego o stylizacji brwi od podstaw, aby zacząć nowy rozdział w swojej zawodowej karierze? Zapisz się na kurs makijażu permanentnego w naszej Akademii i z pewnością uda Ci się osiągnąć postawiony sobie cel. Serdecznie zapraszamy!