Inwestycja zlokalizowana jest w Radzyminie przy ul. Kwitnącej w cichej i spokojnej części miasta,  w odległości 900 m od centrum Radzymina.

Inwestycja składa się z 7 czterolokalowych budynków w zabudowie bliźniaczej.

Każde mieszkanie posiada prywatny, ogrodzony ogródek i 2 miejsca parkingowe.

Na osiedlu znajduje się duży 800 m2 teren rekreacyjny do wspólnego korzystania przez wszystkich mieszkańców

Przemyślany projekt, nowoczesna technologia oraz najwyższa jakość materiałów gwarantują wysoki standard wykonania i maksymalny komfort użytkowania mieszkań.

Oferujemy 4 warianty mieszkań:

  • 6 lokali na parterze o powierzchni 55,46 m2– 2 sypialnie + łazienka + salon z aneksem
  • 8 lokali na parterze o powierzchni 67,86 m2– 3 sypialnie + 2 łazienki + salon z aneksem
  • 6 lokali na piętrze i poddaszu o powierzchni 119,49 m2 z możliwością funkcjonalnego wyodrębnienia w każdym z nich dwóch niezależnych lokali z własnym wejściem, licznikiem CO, ciepłej i zimnej wody
  • 8 lokali na piętrze i poddaszu o powierzchni 146,52 m2 z możliwością funkcjonalnego wyodrębnienia w każdym z nich dwóch 2 niezależnych lokali z własnym wejściem, licznikiem CO, ciepłej i zimnej wody

Doskonałe położenie

900 m do centrum
Radzymina

30 min do centrum
Warszawy

950 m
do liceum

1300 m do szkoły
podstawowej
i przedszkola

700 m park miejski
i place zabaw

12 km do Zalewu
Zagrzyńskiego

17 km do Warszawy

700 m park miejski
i place zabaw

12 km do Zalewu
Zagrzyńskiego

17 km do Warszawy

1_i

Znakomita komunikacja i lokalizacja

Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo wygodny dojazd do trasy S8 (Warszawa- Białystok), co pozwala dojechać do centrum Warszawy w 30 min.

.Dobrze rozwinięta komunikacja miejska oferuje bezpośredni dojazd do stacji metra „Trocka”.

Na terenie Radzymina kursują następujące linie:

–  miejskie: R1, R3, R4, R5, R7

–  warszawskie ZTM : 738, L31

https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/?wtp_dt=2023-06-23&wtp_md=3&wtp_ln=738

–   Szybka Kolej Miejska – trasa S3 (do m.in. Warszawy Gdańskiej, Warszawy Zachodniej, Lotniska Okęcie):

Rozkłady jazdy

Ze względu na atrakcyjne położenie, Kwitnące Osiedle to idealny wybór dla osób pracujących w Warszawie i okolicach.

2_i

Zielona okolica i czyste powietrze

Kwitnące Osiedle wyróżnia się znakomitą lokalizacją – okolica, w której dominuje zabudowa domków jednorodzinnych jest niezwykle cicha oraz bardzo przytulna.

W sąsiedztwie znajduje się dużo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych – lasów, łąk, stawów i kilkadziesiąt kilometrów ścieżek rowerowych, idealnych do aktywnego wypoczynku.

W odległości 12 km znajduje się Zalew Zegrzyński.

Bezpośrednie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych gwarantuje zdrowe warunki do życia bez względu na porę roku.

3 (25)

W otoczeniu komfortu

Kwitnące Osiedle to przede wszystkim bardzo spokojna, sielska atmosfera i komfort mieszkania z dala od zgiełku miasta. Bezpośrednia okolica inwestycji jest cicha i bezpieczna. W bezpośredniej okolicy znajdują się sklepy, markety, apteki oraz punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje wygodę rodzinom z dziećmi. W odległości ok.1300 metrów od inwestycji mieści się szkoła podstawowa i przedszkole, w odległości 950 m liceum.  Przyszli mieszkańcy mają także łatwy dostęp do hali sportowej, stadionu, innych szkół i przedszkoli, paczkomatów, urzędów, ośrodków zdrowia, stacji paliw, kościoła czy restauracji.

Bliskość rozległych terenów zielonych – lasów i łąk – zapewnia czyste powietrze o każdej porze roku. Niedaleko do ścieżek rowerowych, boisk, placów zabaw, parków, siłowni i innych atrakcyjnych miejsc rekreacji, które przypadną do gustu miłośnikom sportowych aktywności lub rodzinnych wycieczek.

4_i

Nowoczesna funkcjonalność

Kwitnące Osiedle to doskonały wybór dla wszystkich osób, które poszukują wygodnego miejsca do życia z dala od zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie z doskonałym dojazdem do samego serca stolicy. Nowoczesna inwestycja łączy spokojny klimat z innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmuje 28 bezczynszowych mieszkań– 14 na parterze oraz 14 na piętrze z poddaszem. Wszystkie mieszkania mają 2 miejsca parkingowe i ogrodzone ogródki z furtką.

Na terenie inwestycji znajduje się duży teren rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców.

Dzięki tak szerokiej, elastycznej ofercie każdy może wybrać i zaaranżować przestrzeń dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
Budynki zostały wykonane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje trwałość, bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, a także wieloletnie bezproblemowe użytkowanie mieszkań. Zastosowano cegły Porotherm, okna PCV trójszybowe oraz tynk zewnętrzny silikatowy. Budynki mają balustrady ze stali nierdzewnej, dwufunkcyjne piece CO firmy Buderus oraz zasobnik ciepłej wody, instalację internetową oraz telewizyjną w technologii światłowodowej.

Zadbano nie tylko o funkcjonalność wnętrz, ale również miłą dla oka architekturę. Przygotowano również po 2 miejsca postojowe dla każdego lokalu przy wejściach do budynków. Bezczynszowe mieszkania w nowej inwestycji Kwitnące Osiedle spełnią oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, młodych par, jak i osób starszych.

5_i

Wysoki standard

Mieszkania mają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, okna PCV trójszybowe, dwufunkcyjne piece CO oraz zasobniki ciepłej wody, instalację światłowodową.

6_i

Mieszkania bezczynszowe

Jedynymi comiesięcznymi kosztami w mieszkaniach bezczynszowych są media, za które każdy właściciel płaci indywidualnie według zużycia. Właściciel mieszkania sam kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacji. Koszty utrzymania mieszkań bezczynszowych są więc o wiele niższe niż lokali w budynkach wielorodzinnych lub spółdzielczych.

02

ZALETY OSIEDLA W RADZYMINIE

WYSOKI
STANDARD

2 MIEJSCA PARKINGOWE
PRZED WEJŚCIEM

INDYWIDUALNE OGRODZONE
GRÓDKI DLA WSZYSTKICH LOKALI

DUŻY WSPÓLNY TEREN REKREACYJNY
O POWIERZCHNI OK. 800 m2

03

PLAN OSIEDLA

Lista mieszkań etap II

Lista mieszkań etap I