Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Siedlce

Makijaż permanentny brwi to duża wygoda i znaczna oszczędność czasu. Coraz więcej kobiet nie chce tracić każdego poranka kilkunastu lub kilkudziesięciu minut na wykonanie precyzyjnego makijażu i dlatego decydują się na zrobienie trwałego zabiegu. Makijaż permanentny musi jednak wykonać odpowiednio przeszkolona styliska. Jest to zabieg bezpieczny, pod warunkiem że wykonuje się go zgodnie ze wszystkimi procedurami. Może dać wspaniały i długotrwały efekt, jeśli odpowiednio dobierze się kształt i kolor brwi oraz umiejętnie użyje profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów.

Zapisz się na kurs makijażu permanentnego i zdobądź certyfikat – tel. 508 432 032

Szkolenia i kursy z makijażu permanentnego brwi to doskonały sposób na uzyskanie nowych umiejętności. Realizujemy je w okolicach Siedlec. Zachęcamy wszystkie zainteresowane nimi osoby do zapoznania się ze szczegółami i zapisania się na jeden z dostępnych terminów.

Szkolenia makijaż permanentny Siedlce

Szkolenia z makijażu permanentnego powalają zdobyć:

  • wiedzę o brwiach – o budowie i strukturze włosków, o ogólnej stylizacji brwi (nadawaniu im odpowiedniego kształtu i koloru) i o tym, jak wygląd brwi wpływa na całokształt twarzy,
  • informacje na temat zabiegu makijażu permanentnego – czyli jakich akcesoriów i produktów się używa i w jaki sposób przeprowadza się zabieg krok po kroku,
  • wiedzę dotyczącą BHP zabiegu i ogólnych zasad bezpieczeństwa obowiązujących w gabinecie kosmetycznym,
  • praktyczną umiejętność przeprowadzania zabiegu, dzięki możliwości przećwiczenia go pod okiem instruktorki, z użyciem dedykowanych do niego kosmetyków i przyrządów,
  • cenne znajomości wśród innych osób pracujących w branży kosmetycznej.

Mieszkasz w Siedlcach? Lub w niedużej odległości od tego miasta? Jeśli tak, to masz okazję uczestniczyć w najlepszych dostępnych na rynku szkoleniach kosmetycznych, w tym również w szkoleniu z makijażu permanentnego. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie i zapisz się już teraz!

Kurs makijażu permanentnego brwi Siedlce

Zapraszamy na kurs makijażu permanentnego brwi, który może trwać 2 lub 3 dni. W przypadku kursu 2-dniowego, pierwszy dzień jest poświęcony na przygotowanie teoretyczne, a drugi na praktyczną naukę procedury. Jeśli jednak chcesz poczuć się pewniej i jeszcze lepiej przygotować się do wykonywania zabiegu w swoim gabinecie, możesz wziąć udział w kursie wydłużonym, gdzie część praktyczna trwa aż dwa dni.

Wszystkie szczegóły kursów są dostępne na naszej stronie. Wiele naszych kursantek decyduje się na pakiety i szkolenia łączone, które pozwalają zdobyć kilka umiejętności w krótszym czasie i w lepszej cenie. Sprawdź, jakie oferujemy opcje, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz. Zapraszamy!