Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Płock

Oferta usług kosmetycznych jest obecnie bardzo bogata. Działając w branży beauty warto zadbać o stałe poszerzanie swoich umiejętności. Dzięki temu można zagwarantować sobie napływ klientek oraz dobre warunki pracy. Szkolenia i kursy z makijażu permanentnego to doskonały sposób na rozwinięcie oferty usługowej. Makijaż permanentny może być usługą, która doskonale uzupełni listę oferowanych w Twoim gabinecie zabiegów. Prowadzisz działalność w Płocku? Szkolenia z makijażu permanentnego brwi są na wyciągniecie Twojej ręki. Zapisz się na kurs w naszym centrum szkoleniowym i zdobądź nowe cenne umiejętności, dzięki którym Twój biznes świetnie się rozwinie. Poniżej prezentujemy szczegóły naszej oferty.

Kursy i szkolenia – makijaż permanentny i nie tylko! Zapisz się! Tel. 508 432 032

Szkolenia makijaż permanentny Płock

Szkolenia z makijażu permanentnego brwi pozwalają poznać technikę wykonywania zabiegu od podszewki. Począwszy od podstaw teoretycznych, poprzez prezentację zabiegu, aż po praktyczną naukę jego wykonywania na modelkach. Szkolenia, które oferujemy, są kompleksowe i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę o szerokim doświadczeniu. Instruktorka zaznajamia kursantki z wszystkimi informacjami dotyczącymi produktów i akcesoriów, przebiegu i bezpieczeństwa zabiegu oraz sposobów pielęgnacji brwi po wykonaniu makijażu permanentnego. Umożliwia też praktyczne przećwiczenie procedury i pomaga perfekcyjnie opanować technikę. Dzięki temu po ukończeniu szkolenia można zaoferować profesjonalną, bezpieczną i efektywną usługę.

Nasze szkolenia z makijażu permanentnego mogą obejmować dwa lub trzy dni szkoleniowe. W przypadku tej drugiej opcji wydłużone są zajęcia praktyczne – przez dwa pełne dni kursantki mogą ćwiczyć technikę, eliminować wszelkie niedociągnięcia i nabierać wprawy. Dzięki temu są bardzo dobrze przygotowane do tego, by wykonywać tę usługę we własnym gabinecie.

Kurs makijażu permanentnego brwi Płock

Po kursie makijażu permanentnego otrzymuje się certyfikat potwierdzający jego ukończenie i zaświadczający o zdobytej umiejętności. Taki certyfikat pozwala na uruchomienie nowych usług we własnym gabinecie. Zwiększa też możliwość atrakcyjnego zatrudnienia, ponieważ jest potwierdzeniem cennych kompetencji.

Jeśli więc prowadzisz własną działalność w branży kosmetycznej, pracujesz w gabinecie kosmetycznym lub dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie, wybierz się na kurs makijażu permanentnego w okolicach Płocka i zadbaj o swoją zawodową przyszłość.

Gwarantujemy:

  • najwyższą jakość i bogactwo przekazywanej wiedzy,
  • dostęp do wysokiej klasy kosmetyków i profesjonalnych akcesoriów,
  • możliwość praktycznej nauki wykonywania zabiegu,
  • opiekę i doradztwo doświadczonej instruktorki,
  • pisemne potwierdzenie odbycia kursu w naszej Akademii (certyfikat).

Zapraszamy do kontaktu osoby z Płocka i okolic! Wszystkie szczegóły (terminy kursów, zakres materiału, ceny, dofinansowania) znajdziesz na naszej stronie lub zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci pełną ofertę Akademii.