Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Otwock

Mieszkasz w Otwocku lub okolicach? Możesz z łatwością wziąć udział w jednym z kursów, które oferuje nasza Akademia. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się kursy makijażu permanentnego brwi. Ta metoda stylizacji brwi jest oferowana w wielu salonach piękności. Jeśli Ty także chcesz wykonywać ten zabieg, zapisz się na nasze szkolenie i zdobądź niezbędne umiejętności oraz wiedzę. Zapraszamy!

Kursy stylizacji brwi – makijaż permanentny. Zapraszamy do zapisów!

Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły kursu. Jeśli masz pytania, zadzwoń! Tel. 508 432 032

Szkolenia makijaż permanentny Otwock

Z jakich elementów składa się szkolenie z makijażu permanentnego? Ogólnie można je podzielić na dwie części: część teoretyczną i część praktyczną.

W pierwszej kolejności trzeba poznać wszystkie zasady przeprowadzania zabiegu, łącznie z zasadami BHP, do których bezwzględnie trzeba się stosować w gabinetach kosmetycznych. Część teoretyczna szkolenia obejmuje też zapoznanie się z etapami zabiegu – przygotowanie akcesoriów i kosmetyków, przygotowanie stanowiska pracy, wykonanie wstępnego zarysu kształtu brwi, dobór koloru pigmentu itd. W tej części kursantki dowiadują się, jak przeprowadza się zabieg w praktyce oraz jakie należy podjąć czynności po jego zakończeniu. Pielęgnacja brwi permanentnych to wiedza niezbędna nie tylko samej stylistce, ale także klientce. Trzeba więc wiedzieć, jak przedstawić wszystkie niezbędne informacje w tym zakresie.

Część praktyczna szkolenia to oczywiście wykonanie makijażu permanentnego brwi na modelce. Instruktorka prowadząca szkolenie cały czas nadzoruje pracę kursantki, pomaga eliminować wszelkie niedociągnięcia oraz doskonalić technikę. Jej czujnemu oku nic nie umknie!

Kurs makijażu permanentnego brwi Otwock

Kurs makijażu permanentnego może trwać dwa lub trzy dni. Pierwszy dzień szkoleniowy obejmuje treści teoretyczne, natomiast dzień drugi jest przeznaczony na ćwiczenie zabiegu. Jeśli uczestniczka kursu decyduje się na wersję trzydniową, to ten ostatni, dodatkowy dzień, także przeznaczony jest na praktykę.

Im więcej ćwiczymy, tym więcej wprawy nabieramy. Jest to stwierdzenie prawdziwe w przypadku wielu dziedzin, zgodnie z mottem, że trening czyni mistrza. Dlatego osoby z Otwocka, które zdecydują się przyjechać na nasz kurs makijażu permanentnego brwi, zachęcamy do skorzystania z opcji trzydniowej. Taki wydłużony kurs pozwala zyskać pewność siebie, a co za tym idzie, jeszcze lepsze kompetencje do wykonywania zabiegu w przyszłości.

Zapraszamy do zapisów!