Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Ostrów Mazowiecka

Czujesz, że branża kosmetyczna może Ci zaoferować dużo więcej? Że możesz nauczyć się nowych rzeczy, rozwijać się, oferować swoim klientkom nowe, popularne zabiegi? Masz całkowitą rację. Branża usług kosmetycznych jest bardzo bogata i stwarza wiele perspektyw. Nawet jeśli pracujesz już jako stylistka brwi lub rzęs, wciąż jest przed Tobą wiele możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji. Weź udział w naszym szkoleniu z makijażu permanentnego brwi. To jedna z opcji, która pomoże Ci rozwinąć się w nowej dziedzinie i zostać w niej prawdziwą specjalistką. Zapraszamy do zapisów wszystkie chętne osoby  Ostrowi Mazowieckiej oraz pobliskich miejscowości.

Atrakcyjna oferta szkoleń – sprawdź i zapisz się na wybrany kurs! Tel. 508 432 032

Szkolenia makijaż permanentny Ostrów Mazowiecka

Makijaż permanentny brwi to zabieg wymagający dużej wiedzy i umiejętności. Jest to forma tatuażu, w związku z czym sama technika jest dość wymagająca, a efekty – jako że są długotrwałe – muszą być maksymalnie satysfakcjonujące dla klientki. Każda osoba, która chce wykonywać makijaż permanentny, powinna się do tego solidnie przygotować. Począwszy od wiedzy teoretycznej, poprzez obserwację zabiegu, aż po wielokrotne przećwiczenie go w taki sposób, aby nabrać wprawy i pewności siebie. Taką możliwość dają nasze szkolenia z makijażu permanentnego, na które zapraszamy między innymi osoby z Ostrowi Mazowieckiej.

Kurs makijażu permanentnego brwi Ostrów Mazowiecka

Nasz kurs makijażu permanentnego brwi da Ci dużą dawkę wiedzy teoretycznej, tak abyś wiedziała:

  • jak dobrać kształt i kolor brwi do urody klientki,
  • jakich kosmetyków i akcesoriów używać podczas zabiegu,
  • jak dbać o swoje stanowisko pracy i zachować pełne bezpieczeństwo przed, podczas i po zabiegu,
  • jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego brwi,
  • jak dbać o brwi po zabiegu.

Jeśli zaś chodzi o praktyczne umiejętności, to podczas kursu będziesz miała szansę je wyćwiczyć. Będzie nad Tobą czuwała instruktorka, która pomoże Ci udoskonalić technikę, da cenne wskazówki i sprawi, że nabierzesz pewności siebie.

Po kursie makijażu permanentnego brwi otrzymasz certyfikat, który potwierdzi, że zdobyłaś wszystkie niezbędne umiejętności i potrafisz bezpiecznie i skutecznie wykonać zabieg. To pozwoli Ci rozwinąć się jako stylistka brwi i – mamy nadzieję – zainspiruje Cię do dalszego rozwoju w życiu zawodowym. Zainteresowana? Zapisz się już teraz na kurs – zapraszamy!