Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Legionowo

Szukasz atrakcyjnych i przydatnych kursów kosmetycznych? Zapisz się na nasze szkolenia i kursy z makijażu permanentnego brwi i sprawdź, jak szybko rozwinie się Twoja kariera stylistki brwi. Nasze kursy pozwalają nabyć cenne kompetencje, dzięki którym staniesz się konkurencyjna na rynku usług kosmetycznych. Z nami rozwiniesz się w kierunku, który najbardziej Ci odpowiada. Do udziału w szkoleniach z makijażu permanentnego brwi zachęcamy osoby z Legionowa i okolic. Sprawdź szczegóły!

Profesjonalne szkolenia – brwi permanentne. Zapisz się już teraz! Tel. 508 432 032

Spośród wszystkich szkoleń dostępnych w naszej ofercie, szkolenie z makijażu permanentnego jest jednym z najtrafniejszych wyborów. Popularność tego zabiegu rośnie i jako kosmetyczka warto abyś miała w tym zakresie umiejętności. A zdobyć je można pod okiem profesjonalnej instruktorki na szkoleniu w Akademii Patrycji Zielińskiej!

Szkolenia makijaż permanentny Legionowo

Jak wyglądają nasze szkolenia z makijażu permanentnego? Przede wszystkim są skierowane do wszystkich chętnych, niezależnie od miejsca zamieszkania. Możesz przyjechać do nas np. z Legionowa lub innej pobliskiej miejscowości. Z pewnością trafisz na miejsce, bo Akademia znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem (ul. Słowicza 17 w Warszawie).

Na szkoleniu zdobywa się wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Staramy się jak najlepiej wprowadzić kursantki w tematykę zabiegu, opisując go, przedstawiając akcesoria i kosmetyki, zapoznając z jego przebiegiem i środkami bezpieczeństwa oraz prezentując wykonanie zabiegu na modelkach.

Następnie to nasze kursantki przechodzą do działania. Podczas szkolenia z makijażu permanentnego mają okazję przećwiczyć wykonanie zabiegu pod okiem instruktorki. Jej zadaniem jest pomoc, doradzanie, korygowanie błędów, doskonalenie techniki.

Kurs makijażu permanentnego brwi Legionowo

Co daje kurs makijażu permanentnego brwi? Przede wszystkim nową umiejętność, którą można wykorzystywać w dalszej pracy. Pewność siebie, która wynika z dokładnego przećwiczenia zabiegu na modelkach. Certyfikat, który jest formalnym potwierdzeniem zdobytych kompetencji. Możliwość zapoznania się z wysokiej klasy kosmetykami. Okazję do zawarcia nowych znajomości – zarówno na poziomie prywatnym, jak i zawodowym.

Zachęcamy chętne osoby z Legionowa do zapisów na kurs makijażu permanentnego brwi. Możesz wybrać opcję 2-dniową lub 3-dniową. Zapoznaj się ze szczegółami lub skontaktuj z nami, a odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy!