Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Kobyłka

Rozwijaj się z nami! Zapisz się na szkolenie z makijażu permanentnego brwi w Akademii Patrycja Zielińska w Warszawie. Otwórz sobie nowe możliwości w zawodzie stylistki brwi. Zdobądź nowe klientki i poczuj się pewnie w wykonywaniu zabiegu, który cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapisów na kursy z makijażu permanentnego brwi!

Kursy makijażu permanentnego – zdobądź nową wiedzę i umiejętności! Zapisy: tel. 508 432 032

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który nie tyko potwierdzi Twoje kompetencje w oczach klientek, ale także ułatwi Ci zatrudnienie w salonie kosmetycznym lub założenie własnej działalności. Sprawdź, jaki jest program naszych szkoleń, wybierz najlepszą opcję i zapisz się już teraz. Zapraszamy szczególnie osoby z Kobyłki i okolic.

Szkolenia makijaż permanentny Kobyłka

W niewielkich miastach nie ma zbyt wielu opcji doszkalania się i zdobywania nowych umiejętności. Popyt na usługi szkoleniowe jest często zbyt mały, aby opłacało się tam otwierać ośrodki oferujące kursy z wybranej dziedziny. Dlatego osoby z Kobyłki i innych pobliskich miejscowości zwykle szukają możliwości rozwoju w większych miastach, a najchętniej w Warszawie. Jeśli marzy Ci się szkolenie z makijażu permanentnego, możesz zapisać się do naszego centrum szkoleniowego. Doświadczona instruktorka pomoże Ci osiągnąć Twoje zawodowe cele – przekaże cenną wiedzę i umiejętności, które będziesz mogła odtąd wykorzystywać w swojej pracy jako stylistka brwi.

Kurs makijażu permanentnego brwi Kobyłka

Co obejmuje nasz kurs makijażu permanentnego brwi? Podczas 2- lub 3-dniowego kursu:

  • dowiesz się wszystkiego o makijażu permanentnym brwi: etapy zabiegu, wskazania i przeciwwskazania, sposób doboru pigmentu i kształtu brwi do urody klientki itd.,
  • poznasz zasady BHP i inne reguły panujące w salonach kosmetycznych,
  • przećwiczysz wykonywanie zabiegu na modelkach i zadbasz o jak najlepszą technikę zabiegu,
  • poznasz wiele osób o podobnych zainteresowaniach i ambicjach.

W przypadku 3-dniowego kursu dodatkowy dzień jest przeznaczony na ćwiczenia praktyczne. To pozwala na dopracowanie własnej techniki, wyeliminowanie niedociągnięć i nabranie większej wprawy w wykonywaniu makijażu permanentnego brwi.

Nie zwlekaj, daj sobie szansę na rozwój. Zapisz się na szkolenie z makijażu permanentnego brwi lub inny kurs oferowany w Akademii, w tak niewielkiej odległości od Kobyłki. Serdecznie zapraszamy!