Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Józefów

Uczymy się przez całe życie, czasem bardziej, a czasem mniej chętnie. Są jednak rzeczy, których z pewnością warto się uczyć i rozwijać – a należą do nich nowe umiejętności zawodowe. Stały rozwój zawodowy umożliwia nie tylko lepsze zatrudnienie, ale też większą satysfakcję z wykonywanej pracy. Dlatego wszystkim osobom pracującym (lub planującym w przyszłości pracować) w branży beauty polecamy nasze szkolenia, a szczególnie kursy z makijażu permanentnego, które mogą otworzyć mnóstwo nowych, bardzo atrakcyjnych możliwości zawodowych. Jeśli szukasz profesjonalnych szkoleń w okolicach Józefowa, nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Zapraszamy!

Szkolenia z makijażu permanentnego brwi – solidna dawka wiedzy, mnóstwo praktycznych ćwiczeń. Zapisz się! Tel. 508 432 032

Szkolenia makijaż permanentny Józefów

Nasze szkolenia są bardzo pozytywnie oceniane przez uczestniczące w nich osoby. W opiniach, które dostajemy w internecie i w mediach społecznościowych, powtarzają się następujące uwagi:

  • wysoki poziom szkolenia – bogata, profesjonalna i aktualna wiedza,
  • przyjazny i przystępny sposób przekazywania informacji,
  • dobra organizacja oraz wygodna lokalizacja szkoleń,
  • pełne wsparcie ze strony instruktorki – otwartość i łatwy kontakt.

W takich warunkach każdy chciałby się szkolić! Jeśli więc poszukujesz w okolicach Józefowa szkolenia z makijażu permanentnego na naprawdę wysokim poziomie i w wyjątkowo sprzyjających okolicznościach, to koniecznie zapisz się do Akademii Patrycji Zielińskiej!

Kurs makijażu permanentnego brwi Józefów

Nasz kurs makijażu permanentnego brwi przekazuje wiedzę teoretyczną i uczy zasad przeprowadzania zabiegu w bezpiecznych warunkach. Ale to zaledwie początek długiej listy informacji i umiejętności, które wynosi się z takiego kursu. Po wstępie teoretycznym i dokładnej analizie zabiegu (etapów i techniki wykonywania) przychodzi czas na praktykę. Jest na nią przeznaczony cały pełny dzień szkoleniowy (a w przypadku trzydniowej wersji kursu aż dwa dni!). Każda uczestniczka ma wtedy szansę nie tylko przećwiczyć zabieg i nabrać w nim pewności siebie, ale też zadać pytania instruktorce, poprosić o porady i pomoc w opanowywaniu techniki i eliminacji niedociągnięć. Wiele uwag, pytań i wątpliwości pojawia się dopiero w trakcie wykonywania zabiegu, dlatego tak ważne jest, aby przy początkującej stylistce brwi cały czas była instruktorka, która pomoże stawiać pierwsze i kolejne kroki w tej specjalizacji.

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy makijażu permanentnego brwi – osoby z Józefowa oraz innych miejscowości w regionie. Czekamy na kontakt! Tel. 508 432 032