Zasięg Działania

Szkolenia kursy makijaż permanentny brwi Gostynin

Nie musisz szukać daleko, aby uzyskać możliwość uczestniczenia w wysokiej klasy kursach kosmetycznych. W okolicach Gostynina są one organizowane w naszym centrum szkoleniowym. Akademia Patrycja Zielińska zaprasza wszystkie nastawione na rozwój osoby do zapisów na kursy makijażu permanentnego brwi oraz inne szkolenia, które są u nas organizowane. Zapoznaj się z opisem szkoleń, cennikiem i terminami. Otwórz sobie nowe możliwości w karierze stylistki brwi lub rzęs. Zapraszamy!

Kursy makijażu permanentnego i inne szkolenia kosmetyczne – zapisz się! Tel. 508 432 032

Szkolenia makijaż permanentny Gostynin

Na szkoleniach z makijażu permanentnego poznaje się treści teoretyczne i praktyczne związane z tym zabiegiem. Największy nacisk kładzie się oczywiście na praktykę, bo to dzięki wyćwiczeniu zabiegu można go wykonywać bezpiecznie i z najlepszymi efektami. Jednak warto pamiętać, że każda stylistka brwi powinna również znać informacje takie jak:

  • bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie stylistki brwi,
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego,
  • sposób dbania o brwi po wykonaniu zabiegu.

Dlatego część teoretyczna, zawierająca zarówno informacje związane z bezpieczeństwem w salonie, jak i z zabiegiem jako takim, jest absolutnie niezbędna. Dopiero po zapoznaniu się z taką wiedzą można przejść do praktycznego ćwiczenia zabiegu.

Kurs makijażu permanentnego brwi Gostynin

Organizowany u nas kurs makijażu permanentnego brwi to doskonała okazja do poszerzenia swoich umiejętności i spełnienia zawodowych aspiracji. Uczestniczki dotychczasowych kursów zwracają uwagę na to, że są one bardzo wymagające. Ale dzięki temu są też bogate, pouczające i faktycznie dają niezbędną wiedzę i umiejętności. Doświadczona instruktorka to źródło cennych wskazówek, a dobrze wyposażone sale szkoleniowe oraz wiele materiałów szkoleniowych dają możliwość odpowiedniego przygotowania się do samodzielnego wykonywania zabiegu.

W naszych kursach chętnie biorą udział zarówno osoby z Warszawy, jak i z położonych w całym regionie miejscowości – również z Gostynina. Kurs makijażu permanentnego brwi pomaga w znalezieniu nowej pracy lub rozszerzeniu dotychczasowej działalności. Jest też okazją do poszerzenia znajomości i nawiązania nowych relacji – czy to zawodowych, czy prywatnych. Warto skorzystać z dofinansowań, które można uzyskać na takie kursy ze środków publicznych.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, zadzwoń do nas i zapytaj o kursy – zapraszamy!