Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Siedlce

Odpowiednie przygotowanie do zawodu to absolutna podstawa w branży beauty. Zabiegi wykonywane są na klientkach i to ich zdrowie i bezpieczeństwo jest w tej branży priorytetem. Nie mniej liczy się także efekt, który jest uzyskiwany w wyniku zabiegów na rzęsy i brwi – bo przecież to właśnie dla określonego efektu klientki zgłaszają się do salonu i korzystają z jego usług. Aby odpowiednio zająć się ich potrzebami, konieczne jest ukończenie kursów i szkoleń – na rzęsy, brwi oraz na inne zabiegi, które chce się oferować w gabinecie. Najlepsze szkolenia i kursy dostępne dla osób z Siedlec odbywają się w naszej Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zapisz się na kurs lub szkolenie! Tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Siedlce

Nasze szkolenia z rzęs dzielą się na dwie grupy: szkolenia dla początkujących, które pozwalają zdobyć podstawową wiedzę na temat zabiegów na rzęsy, a także szkolenia zaawansowane, dzięki którym można nauczyć się kolejnych metod pielęgnacji rzęs i poszerzyć swoje umiejętności. Mogą zatem zgłaszać się do nas zarówno panie, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą, jak i osoby, które pracują już w salonach piękności w Siedlcach i chcą zwiększyć zakres swoich usług lub doszkolić się w określonych metodach.

Rzęsy najlepsze kursy Siedlce

Najlepsze kursy z rzęs to te, które pozwalają zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też – a nawet przede wszystkim – praktyczne umiejętności. Jeśli szukasz takiego kursu w okolicach Siedlec, to zapraszamy do nas! Oferujemy kursy pojedyncze oraz łączone, dzięki którym za jednym razem można nauczyć się kilku różnych metod. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Brwi najlepsze kursy Siedlce

Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy na brwi, między innymi henna, nitkowanie, rekonstrukcja i odbudowa brwi. Wszystkie te zabiegi mogą poszerzyć ofertę salonu i przyciągnąć do niego nowe klientki. Nasze kursy z brwi to doskonały sposób na rozwinięcie swojego biznesu.

Brwi najlepsze szkolenia Siedlce

Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie z zabiegów na brwi i szukasz czegoś w okolicach Siedlec, to zgłoś się do nas. W ciągu jedno- lub dwudniowego szkolenia dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci niezbędne do przeprowadzania zabiegów na najwyższym poziomie. Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, dzięki któremu Twoje klientki będą miały potwierdzenie Twoich kompetencji.

Szkolenia z liftingu rzęs Siedlce

Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się nasze szkolenia z liftingu rzęs. Jako że ta metoda zyskuje coraz więcej zwolenniczek, także zainteresowanie możliwościami doszkolenia się w tej dziedzinie wzrosło. Siedlce to miasto niewiele oddalone od Warszawy, dlatego wszystkie osoby zainteresowane szkoleniem w naszej Akademii mogą bez żadnego problemu zapisać się na organizowane u nas szkolenie z liftingu rzęs.

Kursy liftingu rzęs Siedlce

Co daje kurs liftingu rzęs? Przede wszystkim nowe umiejętności związane z zabiegiem kosmetycznym, na który jest obecnie duży popyt. Lifting rzęs to metoda, którą coraz więcej osób wybiera zamiast przedłużania rzęs. Jest to metoda, dzięki której można osiągnąć piękny, naturalny efekt, bez konieczności doczepiania sztucznych włosków do rzęs klientek. Zachęcamy do zapoznania się z tajnikami tego zabiegu na naszym szkoleniu – zachęcamy do zapisów osoby z Siedlec oraz z innych okolicznych miejscowości. Sprawdź naszą ofertę już teraz!