Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Otwock

Szkolenie ze stylizacji brwi lub rzęs to perfekcyjny sposób na poprawienie swoich kompetencji zawodowych – zdobycie zupełnie nowych umiejętności lub udoskonalenie tych już posiadanych. Najlepsze szkolenia i kursy w tej dziedzinie możesz znaleźć w okolicach Otwocka. W Akademii Patrycja Zielińska w Warszawie oferujemy szeroki zakres kursów począwszy od formuł skierowanych do osób początkujących, poprzez szkolenia ze specjalistycznych metod, aż po kursy łączone, na których można zdobyć od razu kilka różnych umiejętności. Pod okiem profesjonalistki – instruktorki z wieloletnim doświadczeniem i pracującej z prawdziwą pasją – nauczysz się metod stylizacji i pielęgnacji brwi oraz rzęs, dowiesz się, jak najlepiej spełniać potrzeby klientek i będziesz mogła wypróbować renomowane kosmetyki. Zapraszamy osoby z Otwocka do zapisów na kurs – szczegóły chętnie przedstawimy mailowo lub telefonicznie.

Zapisz się na kurs stylizacji rzęs lub brwi – tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Otwock

Co kursantki sądzą o szkoleniach dostępnych w Akademii Patrycja Zielińska? Oto niektóre z opinii:

  • „Szkolenia u Patrycji Zielińskiej to czysta przyjemność”,
  • „Najlepszy szkoleniowiec na świecie! Bardzo doświadczona i świetnie przygotowana do każdego szkolenia! „,
  • „Bardzo polecam szkolenia u Patrycji! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i mnóstwo praktyki”,
  • „Skończyłam kurs Expert i jestem bardzo zadowolona z niego. Polecam z całego serca i na pewno wrócę na inne szkolenia”,
  • „Jestem MEGA zadowolona z wyboru Patrycji na swojego szkoleniowca. Ogrom wiedzy przekazany w prosty sposób!”

Zadowolonych kursantek są dziesiątki, wszystkie wychwalają przede wszystkim profesjonalizm, dużą ilość przekazanej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz miłą atmosferę szkoleń. Otwock to miasto w bliskim sąsiedztwie Warszawy, dlatego osoby z tej okolicy bez problemu mogą się zapisać na jeden z kursów z rzęs.

Rzęsy najlepsze kursy Otwock

Podczas szkoleń ze stylizacji rzęs używamy najlepszych kosmetyków renomowanej marki Secret Lashes. Praca na tych kosmetykach pozwala osiągnąć najlepszy efekt i zaoferować klientkom najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

Brwi najlepsze kursy Otwock

W Akademii Patrycja Zielińska odbywają się również najlepsze kursy stylizacji brwi. Można rozpocząć od poziomu początkującego, czyli nauczyć się w pierwszej kolejności klasycznych metod regulacji i pielęgnacji brwi. Kolejnym krokiem jest przeszkolenie z takich zabiegów jak metoda włoskowa, microblading, brow henna, laminacja brwi. Jeśli chcesz być najlepszą specjalistką od brwi w Otwocku, oferta naszej Akademii pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Brwi najlepsze szkolenia Otwock

Jeśli chodzi o brwi, szkolenia mogą przybrać formę łączoną, to znaczy, że podczas jednego spotkania realizowany jest materiał z dwóch różnych kursów. Pozwala to oszczędzić pieniądze i cenny czas (zakres teoretyczny związany z BHP, przygotowaniem stanowiska pracy czy przeciwwskazaniami do zabiegów jest realizowany tylko raz, ponadto oszczędza się czas na dojazd na miejsce szkolenia).

Szkolenia z liftingu rzęs Otwock

Na szczególną uwagę zasługują realizowane u nas szkolenia z liftingu rzęs. Metoda ta podbija serca klientek, ponieważ daje możliwość uzyskania naturalnego, pięknego efektu.

Kursy liftingu rzęs Otwock

Lifting rzęs to nie tylko stylizacja, ale również pielęgnacja i odżywienie naturalnych włosków. To dlatego efekt utrzymuje się długo jest naturalny i bardzo estetyczny. Dowiedz się o nim więcej i zapisz się na kurs – serdecznie zapraszamy!