Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Nowy Dwór Mazowiecki

Oferta szkoleń i kursów w Akademii Patrycja Zielińska jest bardzo bogata. Na pewno każda osoba, która interesuje się stylizacją brwi lub rzęs, znajdzie u nas coś, co spełni jej oczekiwania. Dla osób, które chcą zdobyć szersze kwalifikacje, mamy kursy łączone. Można się na nich nauczyć kilku technik stylizacji. Kursy łączone pozwalają też na oszczędność, zarówno pieniędzy, jak i czasu. Jeśli chcesz zdobyć stabilny, interesujący i przyszłościowy zawód, uczestnictwo szkoleniach kosmetycznych na pewno będzie dobrym krokiem w tym kierunku. Zapraszamy osoby z Nowego Dworu Mazowieckiego do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Zapisz się na najlepsze kursy stylizacji brwi i rzęs – tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepsze szkolenia – co kryje się pod tym hasłem? Przede wszystkim to, że jest na nich przekazywana naprawdę solidna dawka wiedzy i umiejętności. Po takim szkoleniu uczestniczka jest w pełni przygotowana do tego, aby wykonywać określony zabieg na rzęsach w gabinecie kosmetycznym. Dbamy o to, aby podczas kursu każdy dokładnie przećwiczył wybraną metodę, a instruktorka kontroluje postępy, udziela wskazówek i koryguje błędy.

Naszym kolejnym atutem jest to, że nasze centrum szkoleniowe dysponuje profesjonalnymi akcesoriami i jest doskonale wyposażone. Ponadto pracujemy wyłącznie na uznanych markach kosmetyków. Szkolenia Secret Lashes należą do ekskluzywnych, dlatego ukończenie takiego kursu poza faktycznymi umiejętnościami daje jeszcze wysoki prestiż.

Mieszkasz w Nowym Dworze Mazowieckim? W zaledwie godzinę dotrzesz do naszej Akademii w Warszawie, a nawigacja z pewnością bezproblemowo poprowadzi Cię przez cała trasę.

Rzęsy najlepsze kursy Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze kursy z rzęs to między innymi:

 • kurs z metody 1:1
 • kurs z metody Light Volume 2D-3D
 • kurs z metody Volume Russian Style 4D-8D
 • kurs z metody Blink&Experss (ekspresowe przedłużanie rzęs)
 • kurs liftingu rzęs
 • kurs łączony z metod 1:1 oraz 2D-3D
 • kurs łączony z metod objętościowych 2D-3D, 4D-8D

Po odbyciu kursu każda uczestniczka otrzymuje 10% zniżki na kolejny.

Brwi najlepsze kursy Nowy Dwór Mazowiecki

W naszej Akademii dostępne są również różnorodne kursy z zakresu pielęgnacji i stylizacji brwi:

 • kurs stylizacji brwi metodą włoskową
 • kurs Microblading 6D
 • kurs laminacji brwi
 • kurs regulacji brwi i henny
 • kurs Brow Henna

Kursy trwają od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od wybranej metody. W przypadku kursów dłuższych lub łączonych, szkolenie jest rozbite na dwa dni.

Brwi najlepsze szkolenia Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli szukasz w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego kompetentnej kadry szkoleniowej, która wprowadzi Cię w tajniki stylizacji brwi lub rzęs, to świetnie trafiłaś! Pod okiem certyfikowanej, wymagającej, ale również bardzo życzliwej instruktorki będziesz miała szansę nauczyć się i przećwiczyć technikę, aby móc zaoferować najwyższy poziom usług swoim klientkom.

Szkolenia z liftingu rzęs Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy na szkolenia z liftingu rzęs, dzięki którym można dowiedzieć się nie tylko tego, jak nadać rzęsom piękny wygląd, ale również jak je odżywić i wzmocnić. Uroda idzie w parze ze zdrowiem, dlatego warto zadbać o rzęsy kompleksowo.

Kursy liftingu rzęs Nowy Dwór Mazowiecki

Kursy liftingu rzęs otwierają nowe drzwi wszystkim stylistkom rzęs. Jeśli już pracujesz w zawodzie i chcesz poszerzyć swoją ofertę, ten kurs będzie strzałem w dziesiątkę. Zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły – zapraszamy do kontaktu!