Zasięg Działania

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Legionowo

Stylizacja rzęs i brwi to doskonały pomysł na własny biznes. Są to usługi ściśle związane z branżą kosmetyczną, a dbanie o piękno może stać się prawdziwą pasją i dawać mnóstwo satysfakcji. Poza tym rynek wciąż nie jest nasycony i z pewnością każda – nawet rozpoczynająca swoją karierę kosmetyczka – szybko znajdzie mnóstwo klientek i będzie mogła prowadzić dobrze prosperujący biznes. Jednak aby móc być konkurencyjnym na rynku tego typu usług, trzeba najpierw zdobyć odpowiednie umiejętności i uprawnienia. W tym celu należy odbyć odpowiednie kursy i szkolenia, które przekażą profesjonalną, bogatą wiedzę i pomogą nabrać wprawy w przeprowadzaniu konkretnych zabiegów. Jeśli szukasz najlepszych kursów i szkoleń z brwi i rzęs w okolicach Legionowa, skontaktuj się z nasza Akademią i skorzystaj z jednej (lub kilku!) z naszych propozycji.

Szkolenia z brwi i rzęs – zapisz się już teraz! Tel. 508 432 032

Rzęsy najlepsze szkolenia Legionowo

Dlaczego akurat nasze szkolenia z rzęs są najlepsze? Przede wszystkim dlatego, że w naszej Akademii nauczysz się pracować na najwyższej jakości, prestiżowych produktach i wykorzystywać techniki opracowane przez specjalistów. Dzięki temu będziesz mogła zaoferować klientkom z Legionowa ekskluzywne zabiegi, których próżno mogą szukać u konkurencji.

Rzęsy najlepsze kursy Legionowo

Czego nauczysz się na naszych kursach ze stylizacji rzęs? To oczywiście zależy od tego, z których metod będziesz chciała się szkolić. Wprowadzimy Cię w tajniki wybranej metody, ale najpierw zapoznamy z ogólnymi zasadami przeprowadzania zabiegów na rzęsach (zasady BHP, przygotowanie stanowiska pracy, przeciwwskazania do zabiegu, używane preparaty i przyrządy). Następnie krok po kroku przeprowadzimy Cię przez etapy wykonywania zabiegu, a w końcu umożliwimy Ci przećwiczenie techniki najpierw na główce pomocniczej, a później na modelce. Dzięki temu upewnimy się, że uzyskałaś odpowiednie umiejętności i możesz odtąd bezpiecznie przeprowadzać zabieg na klientkach.

Brwi najlepsze kursy Legionowo

W naszej Akademii można odbyć także różnorodne kursy z brwi. Zachęcamy do kontaktu chętne osoby z Legionowa i okolic! Nasze kursy pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności z różnych metod stylizacji brwi – regulacji, henny, laminacji, microbladingu. Z nami możesz więc równie dobrze rozpocząć swoją przygodę z zabiegami na brwi, jak i doszkolić się w bardziej zaawansowanych metodach.

Brwi najlepsze szkolenia Legionowo

Nasze szkolenia z brwi trwają od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od wybranej metody. Oferujemy też szkolenia łączone, podczas których można zdobyć wiedzę o kilku technikach w niższej cenie i krótszym czasie (dzięki temu, że część teoretyczna dotycząca BHP, stanowiska pracy czy przeciwwskazań odbywa się wtedy tylko raz).

Szkolenia z liftingu rzęs Legionowo

Duża popularnością w naszej Akademii cieszą się również szkolenia z liftingu rzęs. Ta metoda podbiła już serca wielu klientek, nie tylko z Legionowa, ale również i z innych miast. Piękny, naturalny i długotrwały efekt wydłużonych, pogrubionych i odżywionych rzęs to to, co powinny oferować salony kosmetyczne na miarę XXI wieku.

Kursy liftingu rzęs Legionowo

Jeśli chcesz odbyć kurs liftingu rzęs w swojej okolicy, masz taką szansę, zapisując się do naszej Akademii. Gwarantujemy przekazanie fachowej wiedzy i możliwość zdobycia cennych umiejętności, dzięki którym rozwiniesz swój biznes. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Więcej szczegółów pod numerem tel. 508 432 032.