Bez kategorii

Rzęsy brwi najlepsze szkolenia kursy Grójec

Szkolenia są fundamentem dla każdej stylistki, specjalizującej się w rzęsach czy brwiach. Istnieją różne metody na to, by uzyskać zadowalający efekt i odpowiednią objętość rzęs. Profesjonalne kursy są po to, aby każda stylistka mogła nabyć umiejętności oraz wiedzę, które pozwolą zaaplikować rzęsy w taki sposób, by wyglądały na naturalne. Bardzo dużo zależy też od osoby, która takie szkolenia przeprowadza. To właśnie jej zadaniem jest przekazanie jak największej wiedzy wszystkim kobietom, które chcą nabyć doświadczenie i umiejętności. Dzięki temu otwiera się droga na nowe możliwości, jaka prowadzi na ten przykład, do założenia własnego salonu kosmetycznego.

Rzęsy najlepsze szkolenia Grójec

W Grójcu na pewno nie brakuje chętnych, początkujących stylistek, chcących nabyć nowe umiejętności. Jednak na samym początku, zanim przystąpimy do szkolenia, powinniśmy znać specjalizację, w której będziemy się spełniać. W przypadku kosmetyki twarzy można wyróżnić:

– szkolenia z rzęs
– kursy na brwi
– nitkowanie
– lifting rzęs
– szkolenia expert

Każda z tych dróg polega na trochę innych umiejętnościach. Można tak naprawdę wyszkolić się ze wszystkiego, jednak ważne jest to, aby mieć profesjonalną wiedzę chociaż w jednej specjalizacji.

Rzęsy najlepsze kursy Grójec

Jeśli chodzi o same rzęsy, dziedzina ta ma dość szeroki wachlarz możliwości. Istnieje wiele sposobów przy czym każdy pozwala osiągnąć zupełnie inny efekt. Można do nich zaliczyć:

– metodę 1:1
– metoda łączona 1:1 z 2D-3D
– metoda light volume 2D-3D
– metoda volume russian style 4D-8D
– metoda blink & express
– lifting rzęs
– metody objętościowe 2D-3D oraz 4D-8D

Każdy z tych kursów jest podzielony na części teoretyczne i praktyczne. Pozwoli to stylistkom zdobyć szeroką wiedzę, którą będą potem mogły sprawdzić w praktyce.

Brwi najlepsze kursy Grójec

Jak wiadomo, nie wszystko wokół rzęs się kręci, bo w parze z nimi idą także brwi. To właśnie one, w dużej mierze są wizytówką twarzy i nadają jej odpowiedniego charakteru. Profesjonalnie wystylizowane i zadbane z pewnością sprawią, że buzia będzie przykuwała uwagę.
Tak jak w przypadku rzęs, na brwi również można znaleźć rozmaite kursy, do których należą:

– stylizacja i woskowanie
– microblanding 6D
– laminacja
– regulacja i henna
– brown henna

Każda z tych metod sprawia, że brwi wyglądają zupełnie inaczej a klientka, która znajdzie się w salonie kosmetycznym, sama będzie mogła wybrać czy brwi mają być wyraźne, czy bardziej delikatne i naturalne.

Brwi najlepsze szkolenia Grójec

W przypadku szkoleń na brwi, kursantki będą miały do opanowania zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Już sama teoria zawiera wiele zagadnień począwszy od zasad BHP, przeciwwskazań, skończywszy na wiedzy dotyczącej proporcji twarzy, anatomii skóry czy zawartych w niej pigmentów. Każda stylistka pozna poszczególne etapy zabiegów, ich procedurę, wszelkie zalecenia przed i po zabiegu oraz będzie musiała wiedzieć, jak ma wyglądać stanowisko pracy.

Szkolenia z liftingu rzęs Grójec

Obecnie jest bardzo dużo chętnych na szkolenia z liftingu rzęs. Zabieg ten pozwala wymodelować rzęsy i nadać im odpowiedni kształt. Wiele kobiet marzy o idealnie podkręconych rzęsach i to właśnie lifting pozwala taki efekt osiągnąć. Zabieg jest długotrwały i można dzięki niemu pożegnać się z zalotką, która działa na rzęsy wyniszczająco.

Kursy liftingu rzęs Grójec

Jeśli jesteś stylistką, mieszkającą w Grójcu, bądź w innym mieście niedaleko Warszawy, zapraszam na najlepsze kursy z liftingu rzęs i nie tylko. Jako certyfikowany instruktor marki Secret Lashes jestem w stanie pokazać Ci sposoby, które z pewnością przeniosą Twoje umiejętności na znacznie wyższy poziom. Po więcej szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego!