Zasięg Działania

Kursy rzęs brwi dofinansowania Zielonka

Nauka nowego zawodu lub doszkolenie się z wybranych dziedzin może być dofinansowane z publicznych środków pozyskiwanych np. z funduszy europejskich. Dotyczy to także kursów z rzęs i brwi. Dofinansowania na takie szkolenia można uzyskać z kilku różnych instytucji (między innymi z Urzędu Pracy). Dlatego jeśli marzysz o tym, aby stać się specjalistką od pielęgnacji i stylizacji brwi lub rzęs, możesz skorzystać ze swojej szansy i wziąć udział w kursie dofinansowanym nawet w 80%. Opcja ta dostępna jest również w Zielonce. Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej o dofinansowaniach na szkolenia z brwi i rzęs – tel. 508 432 032

Kursy rzęs dofinansowania Zielonka

Interesuje Cię stylizacja rzęs? Możesz uzyskać dofinansowanie zarówno na kursy dla osób początkujących, jak i na kursy z bardziej zaawansowanych metod. Zależy to oczywiście od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą branżą (i planujesz np. zatrudnić się w salonie kosmetycznym w Zielonce lub otworzyć własną działalność), czy już pracujesz jako stylistka i chcesz zdobyć nowe specjalności i kompetencje.

Kurs brwi dofinansowania Zielonka

Kursy podstawowe i zaawansowane są dostępne również w zakresie brwi i na nie tak samo przysługuje dofinansowanie. To sprawia, że więcej osób może rozwinąć się zawodowo w tej popularnej i przyszłościowej branży. Ale nie każdy ma szansę zdobyć najwyższe kwalifikacje, bo nie każdy trafia na kursy do Akademii Patrycja Zielińska!

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs Zielonka

Nasze szkolenia z rzęs wyróżniają się tym, że wykorzystują najwyższej klasy kosmetyki marki Secret Lashes. Ucząc się pracować na najlepszej jakości, sama będziesz mogła oferować swoim klientkom najwyższą jakość usług w Zielonce. Dofinansowanie na szkolenie z rzęs w naszej Akademii to bardzo atrakcyjna opcja, z której na pewno warto skorzystać.

Dofinansowanie na szkolenie z brwi Zielonka

Zdobądź dofinansowanie na szkolenie z brwi lub rzęs z naszą pomocą. Nie musisz orientować się w zawiłościach i formalnościach – my we wszystkim Ci pomożemy. Po odbyciu kursu otrzymasz zwrot w kosztów w wysokości ustalonej w umowie o dofinansowanie. Za minimalny wkład finansowy otrzymasz fachową wiedzę i cenne umiejętności, otwierając sobie drzwi do kariery w branży kosmetycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, nie tylko z Zielonki, do zapisów na kursy i szkolenia z dofinansowaniem. Szczegóły chętnie przedstawimy telefonicznie – zadzwoń i dowiedz się więcej! Tel. 508 432 032