Zasięg Działania

Kursy rzęs brwi dofinansowania Sierpc

Chcesz rozwinąć się w zawodzie stylistki brwi lub rzęs? Obawiasz się jednak, że koszty kursów i szkoleń mogą być dla Ciebie za wysokie? Na szczęście jest możliwość skorzystania z dofinansowań, które pokryją większość kosztów, a Tobie dadzą możliwość zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i uprawnień do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy wszystkie zainteresowane tą opcją osoby z Sierpca do kontaktu z naszym centrum szkoleniowym!

Zdobądź dofinansowanie na wymarzone kursy z brwi lub rzęs – więcej informacji: tel. 508 432 032

Kursy rzęs dofinansowania Sierpc

Stylizacja rzęs to dziedzina, z którą można i warto wiązać swoją przyszłość. Można zatrudnić się w salonie piękności lub prowadzić własną działalność – założyć gabinet kosmetyczny lub dojeżdżać do klientek. Zainteresowanie tymi usługami rośnie, więc nie trzeba się martwić o brak chętnych. To zawód pewny, praktyczny i dochodowy. Najpierw jednak trzeba odpowiednio się przygotować do jego wykonywania, a to można zrobić podczas profesjonalnych kursów.

Kurs brwi dofinansowania Sierpc

Nie musisz martwić się o koszty kursów z brwi czy rzęs, jeśli skorzystasz dofinansowania. Mieszkając w Sierpcu, możesz je uzyskać między innymi z:

  • Bazy Usług Rozwojowych,
  • Krajowego Funduszu Szkoleniowego,
  • Urzędu Pracy.

Procedury są mniej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. Pomożemy Ci zresztą w uzupełnieniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie z wybranego źródła.

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs Sierpc

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs to szansa zarówno dla osób, które marzą o tym, aby zacząć pracować w branży kosmetycznej, jak i dla takich, które już w niej pracują. Zakres kursów, które są pokrywane przez dofinansowania, jest bowiem bardzo szeroki. Można skorzystać z kursów dla początkujących, jak również z kursów eksperckich, które pozwolą wyspecjalizować się w danej dziedzinie.

Dofinansowanie na szkolenie z brwi Sierpc

Rzęsy, brwi, nitkowanie twarzy i inne formy dbania o urodę – szkolenia oferowane w Akademii Patrycja Zielińska z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wysoka jakość przekazywanej wiedzy, praktyczne podejście do nauki, życzliwa atmosfera, a do tego pomoc w uzyskaniu dofinansowania na wybrane szkolenie oraz atrakcyjne rabaty na kursy i produkty. To nas charakteryzuje i to przyciąga do nas kolejne kursantki. Dołącz do nich– zapisz się na szkolenie! Serdecznie zapraszamy osoby z Sierpca oraz innych okolicznych miejscowości.