Zasięg Działania

Kursy rzęs brwi dofinansowania Marki

Różne instytucje publiczne i organizacje zajmujące się wspieraniem rozwoju zawodowego oferują dofinansowania kursów i szkoleń, dzięki którym można zdobyć cenne kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Jeśli interesujesz się urodą i kosmetyką, możesz wziąć udział w szkoleniu ze stylizacji brwi albo rzęs i otrzymać na ten cel dofinansowanie w publicznych środków. Pomożemy Ci w formalnościach!

Kursy kosmetyczne z dofinansowaniem – zapisz się! Tel. 508 432 032

Kursy rzęs dofinansowania Marki

Stylizacja i pielęgnacja rzęs to zajęcie nie tylko dochodowe, ale również przyjemne, zwłaszcza dla pasjonatek tematyki związanej z urodą i zdrowiem. Jeśli chcesz zajmować się tym zawodowo, potrzebne Ci są kwalifikacje. Kursy z rzęs, które oferuje nasza Akademia, uprawniają do wykonywania zabiegów i dają niezbędną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. W dodatku możesz na nie uzyskać dofinansowanie, dzięki czemu znacząco obniżysz koszt szkolenia.

Kurs brwi dofinansowania Marki

Możesz u nas zapisać się na kurs brwi lub rzęs – wszystko zależy od obszaru Twoich zainteresowań. Mieszkasz w Markach? Doskonale się składa, bo do naszego centrum szkoleniowego masz nieco ponad pół godziny drogi. Wygodny i szybki dojazd może być dodatkowym argumentem, aby skorzystać z naszej oferty.

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs Marki

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs możesz otrzymać z Urzędu Pracy, jeśli jesteś zarejestrowana jako osoba bezrobotna. Możesz też składać wnioski do innych instytucji, które dofinansowują kursy i szkolenia zawodowe w Twojej okolicy. Boisz się formalności? Chętnie Ci pomożemy! Wypełnimy z Tobą niezbędne formularze i wydamy dokumenty potwierdzające ukończenie kursu, tak abyś mogła otrzymać oczekiwaną refundację.

Dofinansowanie na szkolenie z brwi Marki

Na tych samych zasadach działają dofinansowania na szkolenia z brwi. To Ty wybierasz obszar swoich zainteresowań i konkretny kurs, który chcesz ukończyć. Możesz zapisać się też na szkolenia łączone, aby przy jednej okazji poznać dwie techniki stylizacji. Gwarantujemy, że ani w Markach, ani w okolicy nie znajdziesz lepszej oferty niż ta! Wysoki poziom szkolenia, wsparcie od certyfikowanej instruktorki, możliwość praktycznego przećwiczenia zabiegów na modelkach, a na koniec 10% zniżki na kolejne kursy – w prezencie od nas!

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty oraz wymogi, jakie trzeba spełnić, by uzyskać dofinansowanie, zadzwoń do nas – odpowiemy na Twoje pytania! Tel. 508 432 032