Zasięg Działania

Kursy rzęs brwi dofinansowania Kobyłka

Chcesz zdobyć nowy zawód, ale boisz się, że koszty szkoleń i kursów Cię przerosną? Skorzystaj z dofinansowań, które można otrzymać między innymi na kursy kosmetyczne. Jako osoba bezrobotna bądź osoba prowadząca własną działalność gospodarczą lub małą/średnią firmę, możesz otrzymać środki finansowe z publicznych źródeł, aby rozwinąć się zawodowo w wybranym kierunku. Doskonałym pomysłem jest prowadzenie biznesu w branży kosmetycznej, która dynamicznie się rozbudowuje i daje wiele perspektyw. Możesz zacząć od kursu rzęs lub brwi w naszej Akademii. Takie szkolenia dadzą Ci dobre podstawy do stawiania pierwszych kroków w branży. Następnie możesz się dodatkowo doszkalać, również ze wsparciem z dofinansowań, i zdobywać kolejne umiejętności. Mieszkasz w Kobyłce? Doskonale się składa – od naszego centrum dzieli Cię bardzo krótka droga. Zapraszamy do zapisów na na kursy w Akademii Patrycja Zielińska!

Kursy kosmetyczne z dofinansowaniem – zapisz się już teraz! Tel. 508 432 032

Kursy rzęs dofinansowania Kobyłka

Zapisując się na kurs z rzęs, możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 80% jego ceny. (Niektóre źródła finansują nawet całość – aby poznać szczegóły, skontaktuj się z nami!) Za bardzo niewysoką cenę możesz odbyć pełnowartościowy kurs prowadzony przez certyfikowaną instruktorkę.

Kurs brwi dofinansowania Kobyłka

Jeśli bardziej interesuje Cię tematyka brwi, zapisz się na kurs z zakresu stylizacji brwi. W tym przypadku również możesz starać się o dofinansowanie, dzięki któremu poniesiesz tylko niewielką część kosztów. Ofertę kierujemy do osób z Kobyłki oraz innych okolicznych miejscowości.

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs Kobyłka

Dofinansowanie na szkolenie z rzęs daje wielu osobom szansę na zdobycie kwalifikacji, których nie mogłyby uzyskać bez takiego wsparcia. Jest to też możliwość oszczędzenia pieniędzy przeznaczonych na rozwój biznesu. Można je wydać np. na zakup akcesoriów i kosmetyków, opłacenie rachunków związanych z prowadzeniem własnego gabinetu kosmetycznego w Kobyłce lub po prostu na kolejne interesujące kursy i szkolenia.

Dofinansowanie na szkolenie z brwi Kobyłka

Dofinansowanie na szkolenie z brwi nie jest trudno dostać – nie martw się, że procedury okażą się zbyt skomplikowane. Pomożemy Ci w całym procesie aplikowania o dofinansowanie, więc nie zostaniesz z tym wyzwaniem sama. Skorzystaj z tej atrakcyjnej opcji, aby dać sobie szansę na rozwój zawodowy w przyszłościowej branży. Zadzwoń do nas – czekamy na kontakt!