Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Sochaczew

W jaki sposób można zdobywać nowe umiejętności i wiedzę w zakresie stylizacji brwi? Najlepszą opcją jest zapisanie się na kurs w renomowanym centrum szkoleniowym. Dzięki temu nie tylko nauczysz się wybranej metody pielęgnacji, ale także będziesz mieć pewność, że przekazywana wiedza jest fachowa, kosmetyki używane podczas kursu mają wysoką jakość, a umiejętności zdobywasz pod okiem profesjonalistów. Nasze szkolenia z rzęs – henna pudrowa, henna brow, nitkowanie, microblading i wszystkie pozostałe – otworzą Ci nowe możliwości w zawodzie stylistki brwi. Zapisz się na kurs – zapraszamy serdecznie osoby z okolic Sochaczewa!

Zostań profesjonalną stylistką brwi – zapisz się na kurs! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Sochaczew

Jeśli chcesz zaproponować swoim klientkom uniwersalny i bardzo satysfakcjonujący zabieg stylizacji brwi, możesz zdecydować się na szkolenie z henny pudrowej. Ta popularna metoda zapewni Ci stałe zainteresowanie klientek i sprawi, że Twój biznes kosmetyczny w Sochaczewie rozkwitnie.

Kurs henna pudrowa Sochaczew

Kurs z henny pudrowej to solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz możliwość dokładnego przećwiczenia zabiegu na modelkach. Chcemy mieć pewność, że wszystkie osoby otrzymujące certyfikat ukończenia kursu są właściwie przygotowane do wykonywania zabiegu, dlatego stawiamy wysokie wymagania. Nasze kursantki uważają to za duży atut i tym chętniej biorą udział w szkoleniach, na których kładzie się nacisk na wysoki poziom umiejętności.

Cena kursu obejmuje zawsze:

  • przeszkolenie teoretyczne i praktyczne z wybranej metody pielęgnacji lub stylizacji brwi,
  • materiały szkoleniowe (konspekty, broszury),
  • modelkę, na której można samodzielnie wykonać zabieg pod okiem instruktorki,
  • wydanie certyfikatu uprawniającego do pracy w zawodzie,
  • ciepły posiłek, napoje, słodkie przekąski, kawę i herbatę.

Kursantki otrzymują również 10% rabatu na kolejne dowolne szkolenie w Akademii Patrycja Zielińska.

Szkolenia z laminacji brwi Sochaczew

Poza szkoleniami ze standardowych metod stylizacji brwi, oferujemy również szkolenia z laminacji brwi. To technika, która podbiła ostatnio salony kosmetyczne. Laminacja to nie tylko podkreślenie brwi, ale przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny. Jego celem jest poprawienie kondycji włosków i nadanie im odpowiedniego kierunku wzrostu. Brwi są dzięki temu bardziej regularne i wyraziste, prezentują się zdrowiej i estetyczniej. Jeśli chcesz oferować ten zabieg w Sochaczewie, weź udział w naszym szkoleniu!

Szkolenia brow henna Sochaczew

Profesjonalne szkolenia brow henna to sposób na poznanie tajników jednego z najpopularniejszych zabiegów na brwi. W przyjaznej atmosferze poznasz kroki wykonywania zabiegu, dowiesz się wszystkiego o wykorzystywanych w nim kosmetykach, nauczysz się dopasowywać kształt i grubość brwi do klientki i uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. W okolicach Sochaczewa nie znajdziesz lepszego szkolenia brow henna. Zapraszamy do zapisów!

Nitkowanie brwi kurs Sochaczew

Warto posiąść również wiedzę i umiejętności w zakresie nitkowania brwi i nitkowania twarzy. Jest to metoda depilacji skóry twarzy, podczas której używa się cieniutkiej bawełnianej nitki. Mocno napięte, skręcone nitki skutecznie wyrywają nawet najdrobniejsze włoski, dzięki czemu skóra staje się wyjątkowo gładka. To prosta, a jednocześnie rewolucyjna metoda, która coraz częściej zainteresowane są klientki salonów kosmetycznych. Weź udział w kursie i sprawdź, jak wykonać ten zabieg w praktyce.

Czekamy na kontakt!