Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Siedlce

Szukasz dla siebie ścieżki kariery zawodowej? Zastanawiasz się, w jakim zawodzie najlepiej się sprawdzisz? Jeśli interesujesz się branżą beauty, lubisz pracować z ludźmi i masz zdolności manualne, to być może powinnaś zostać stylistką rzęs i brwi? Aby wykonywać ten zawód, konieczne jest odbycie odpowiednich kursów i szkoleń. Te jednak masz w zasięgu ręki – Siedlce leżą w niedużej odległości od Warszawy, gdzie znajduje się nasza prestiżowa Akademia Patrycja Zielińska Lashes & Brows. Ukończony u nas kurs lub szkolenie pozwoli Ci oferować usługi na najwyższym poziomie, dlatego z pewnością szybko znajdziesz grono zadowolonych klientek i będziesz mogła prowadzić dobrze prosperujący biznes lub po prostu zatrudnić się w jednym z okolicznych salonów piękności. Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się już dziś na szkolenie – tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Siedlce

Jednym z organizowanych u nas szkoleń jest szkolenie z henny pudrowej. Ta metoda pielęgnacji brwi zdobyła już mnóstwo zwolenniczek zarówno wśród klientek, jak i samych stylistek. Henna pudrowa daje naturalnie wyglądający, bardzo estetyczny efekt, a wykonywana jest z użyciem naturalnych, roślinnych składników. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykonywać ten zabieg zapisz się na jedno z naszych szkoleń.

Kurs henna pudrowa Siedlce

Czego dowiesz się na kursie z henny pudrowej?

  • na czym polega zabieg i jak przeprowadzać go bezpiecznie,
  • jakie preparaty wykorzystywane są podczas zabiegu,
  • jak dostosowywać zabieg indywidualnie do klientek.

Ponadto będziesz miała szansę dokładnie przećwiczyć całą procedurę, tak aby Twoja nowo zdobyta wiedza miała odbicie w praktycznych umiejętnościach. Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat będący potwierdzeniem, że zostałaś właściwie przygotowana do bezpiecznego i efektywnego przeprowadzania henny pudrowej.

Szkolenia z laminacji brwi Siedlce

Innym zabiegiem, którego uczymy w naszej Akademii, jest laminacja brwi. Jego celem jest przede wszystkim odżywienie i regeneracja naturalnych brwi. Dzięki temu zabiegowi włoski odzyskują siłę i blask. Oprócz tego podczas zabiegu brwi są delikatnie farbowane, dzięki czemu można wyregulować ich kształt. Podczas szkolenia z laminacji brwi uzyskuje się niezbędną wiedzę o zabiegu i używanych w jego trakcie preparatach, a następnie ćwiczy się na modelkach, tak aby zdobyć wprawę i wyczucie niezbędne podczas późniejszej pracy z klientkami. Jeśli pochodzisz Siedlec, możesz zapisać się na szkolenie w swojej okolicy. Zapraszamy!

Szkolenia brow henna Siedlce

Szkolenia brow henna są przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją brwi. Szkolenie dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Podczas tej pierwszej kursantki dowiadują się o tym, z jakich etapów składa się zabieg, na czym polega i do kogo jest skierowany. Uzyskują też wiedzę z zakresu BHP oraz zapoznają się z używanymi preparatami. W części praktycznej natomiast przeprowadzają zabieg na modelkach pod okiem instruktorów, którzy na bieżąco weryfikują ich pracę i udzielają niezbędnych wskazówek.

Nitkowanie brwi kurs Siedlce

Poza powyższymi szkoleniami, może Cię zainteresować kurs nitkowania brwi. Jest to metoda regulacji brwi, którą wykonuje coraz więcej salonów kosmetycznych. Z pewnością również Twoje klientki będą nim zainteresowane.

Jeśli chcesz odbyć jeden z powyższych kursów (lub kilka z nich) w okolicach Siedlec, skorzystaj z oferty naszej Akademii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji.