Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Płock

Czy w okolicach Płocka można odbyć profesjonalny kurs lub szkolenie z brwi – henna pudrowa, brow, nitkowanie? Wszystkie osoby z tych okolic serdecznie zapraszamy do Akademii Patrycja Zielińska Lashes & Brows, gdzie można zgłębić tajniki dbania o brwi na wiele różnych sposobów i dzięki temu poszerzyć i udoskonalić ofertę swojego salonu. Zadbamy nie tylko o najwyższy poziom merytoryczny szkolenia, ale również o najlepszej jakości produkty, sprawną obsługę całego przedsięwzięcia oraz wsparcie i pomoc także już po odbyciu kursu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zapisz się na kurs lub szkolenie: tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Płock

Henna pudrowa to zabieg, dzięki któremu z użyciem naturalnych preparatów można uzyskać piękny efekt podkreślonych, przyciemnionych i wyregulowanych brwi. Oczywiście kształt brwi i intensywność ich koloru muszą być dopasowane do typu urody, kształtu twarzy, koloru włosów i oczu. W tej kwestii specjalistki z branży beauty także powinny umieć dobrze doradzić, jednak ich podstawowym zadaniem i odpowiedzialnością jest to, aby sam zabieg wykonać w pełni poprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie. Tego właśnie uczymy na naszych szkoleniach z henny pudrowej, na które serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane tą tematyką osoby z Płocka.

Kurs henna pudrowa Płock

Kurs z henny pudrowej pozwala nauczyć się przeprowadzać zabieg tak, aby uzyskany efekt był perfekcyjny. Podczas zabiegu nie tylko reguluje się kształt i kolor brwi, ale także odżywia się i wzmacnia włoski. Dzięki temu efekt utrzymuje się długo, wygląda bardzo naturalnie. To nie tylko stylizacja, ale także pielęgnacja. Jeśli szukasz w okolicach Płocka profesjonalistów, u których możesz odbyć kurs z henny pudrowej i zdobyć certyfikat potwierdzający uzyskane umiejętności, to serdecznie zapraszamy do nas!

Szkolenia z laminacji brwi Płock

Na naszych szkoleniach można się nauczyć kompleksowej pielęgnacji brwi, a w naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia z laminacji brwi. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na ten zabieg? Przede wszystkim liczą się tu jego długotrwałe i atrakcyjne wizualnie efekty:

  • trwała zmiana kierunku wzrostu włosków, która pozwala wyregulować i utrwalić kształt brwi,
  • regeneracja uszkodzonych i osłabionych włosków,
  • nadanie włoskom naturalnego, zdrowego blasku.

Piękny kształt i doskonała kondycja brwi na długo. Nic dziwnego, że laminacja brwi cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Warto zaoferować ten zabieg swoim klientkom, a w tym celu należy przejść wcześniej odpowiednie, profesjonalne szkolenia – na które serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Płocka.

Szkolenia brow henna Płock

Kolejne z naszych szkoleń to brow henna – zabieg, dzięki którymi pożądany efekt podkreślonych brwi o wybranym kształcie utrzymuje się naprawdę bardzo długo. Podczas tego zabiegu brwi są farbowane w taki sposób, że uzyskiwany jest efekt delikatnego tatuażu. Dzięki temu można udoskonalić ich kształt, wyrównać je, uzupełnić braki. Efekt tatuażu utrzymuje się przez kilkanaście dni, natomiast kolor na włoskach przez wiele tygodni. Tak długotrwały efekt jest jednym z głównych argumentów, dla których panie decydują się na ten zabieg. Jeśli Ty także chcesz go oferować w swoim gabinecie, zapisz się na szkolenie.

Nitkowanie brwi kurs Płock

Nitkowanie to bardzo skuteczna metoda regulacji brwi. Tutaj także największą zaletą jest długa trwałość efektu. Jeśli chcesz zgłębić tajniki tej metody, skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs. Zapraszamy serdecznie.