Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli Twoją pasją jest kosmetyka, a w szczególności stylizacja brwi, możesz poszerzyć w tej dziedzinie swoją wiedzę i zdobyć mnóstwo nowych, przydatnych umiejętności. W Akademii Patrycja Zielińska dostępne są kursy z różnych technik stylizacji i pielęgnacji, przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Uczymy o brwiach od podstaw oraz prowadzimy kursy specjalistyczne. Jeśli chcesz zapisać się na jedno z naszych szkoleń, np. henna pudrowa, Brow Henna, nitkowanie brwi, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza na stronie. Zapraszamy osoby z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic!

Profesjonalne szkolenia ze stylizacji brwi – zapisz się! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Nowy Dwór Mazowiecki

Henna pudrowa to zabieg, który pozwala nadać brwiom pożądany kształt i kolor. Hennę nakłada się na brwi tak, aby zabarwione były zarówno włoski, jak i skóra. Efekty utrzymują się przez długi czas. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dobrać kształt, grubość i kolor brwi. Henna pudrowa jest dostępna w różnych odcieniach. Podczas szkolenia z henny pudrowej kursantki uczą się zarówno praktycznego przeprowadzania zabiegu, jak i umiejętności właściwego dobierania kształtu i intensywności koloru do indywidualnych cech klientki. Wszystkim zależy przecież na tym, aby prezentować się jednocześnie pięknie, jak i naturalnie. Zbyt ciemne brwi dadzą efekt sztuczności, a zbyt jasne nie podkreślą odpowiednio spojrzenia. Jeśli szukasz w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego szkoleń, które tego wszystkiego Cię nauczą, skontaktuj się z nami!

Kurs henna pudrowa Nowy Dwór Mazowiecki

Na kursie z henny pudrowej zapoznasz się z:

  • zasadami BHP i regułami dotyczącymi przygotowania stanowiska pracy,
  • produktami i akcesoriami wykorzystywanymi w zabiegu,
  • poszczególnymi etapami przeprowadzania zabiegu,
  • sposobem pielęgnacji brwi po zabiegu.

Będziesz mogła przećwiczyć zabieg na modelkach, a na każdym etapie szkolenia instruktorka będzie do Twojej dyspozycji, służąc pomocą i wskazówkami. Po kursie otrzymasz certyfikat zaświadczający zdobycie umiejętności w tym zakresie i uprawniający Cię do wykonywania henny pudrowej na brwiach klientek.

Szkolenia z laminacji brwi Nowy Dwór Mazowiecki

W naszym centrum szkoleniowym jest wiele różnych kursów, które mogą Cię zainteresować. Na pewno warte uwagi jest szkolenie z laminacji brwi, czyli zabiegu, który zdobywa coraz większą popularność zarówno w samym Nowym Dworze Mazowieckim, jak i w całej okolicy. Jeśli chcesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientek, naucz się, jak wykonywać laminację brwi. U nas będziesz pracować z najlepszymi kosmetykami, tak abyś mogła zaoferować swoim klientkom najwyższą jakość zabiegu. Zapraszamy do zapisów!

Szkolenia brow henna Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze szkolenia Brow Henna są bardzo chwalone przez uczestniczki przede wszystkim ze względu na fakt, że oferują bardzo dużą dawkę wiedzy i umiejętności. Po szkoleniu stylistka jest w pełni przygotowana do tego, aby stosować technikę w sposób poprawny, bezpieczny i efektywny. Brow henna to zabieg, na który jest duży popyt. Warto poświęcić trochę czasu, aby dojść w tej technice do perfekcji i stać się bezkonkurencyjną na lokalnym rynku kosmetycznym!

Nitkowanie brwi kurs Nowy Dwór Mazowiecki

Mogą Cię także zainteresować nasze kursy nitkowania brwi i nitkowania twarzy. Taki kurs to kolejna szansa, aby przyciągnąć do swojego salonu w Nowym Dworze Mazowieckim nowe klientki i sprawić, że będą regularnie wracały, zadowolone z efektów wykonanych zabiegów. Zapraszamy serdecznie do zapisów!