Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Milanówek

Czy masz jakieś ulubione zabiegi ze stylizacji brwi, których chcesz się nauczyć? Nasza akademia oferuje przeszkolenie w różnych metodach. Od zwykłej regulacji, przez nitkowanie, brow hennę, hennę pudrową aż do henny klasycznej i microblandingu. Całą wiedzę w tym zakresie możesz zdobyć na naszych kursach. Gorąco zachęcamy do zapisywania się. Jeśli natomiast nie jesteś do końca przekonana, jaki kurs wybrać chętnie Ci doradzimy. Podpowiemy też, jak uzyskać dofinansowania. Wystarczy tylko, że do nas zadzwonisz. Damy Ci wszystkie, najpotrzebniejsze informacje. Dzięki naszej pomocy z pewnością staniesz się prawdziwą specjalistką od brwi w Milanówku i okolicach albo tam, gdzie tylko będziesz chciała, ponieważ certyfikat jaki od nas otrzymasz, ma ważność również za granicą.

Zostań stylistką brwi – zapisz się na szkolenia w okolicach Przasnysza! Tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Milanówek

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się henna pudrowa. Jeżeli jesteś zainteresowana pozyskaniem takich umiejętności, nie mogłaś lepiej trafić. Całe szkolenie będziesz mogła przejść w naszej Akademii, bo często je przeprowadzamy, gdyż jest na nie spore zainteresowanie. Henna pudrowa jest bowiem doskonałą alternatywą dla klasycznej henny, ponieważ wszystko opiera się na w pełni naturalnych produktach. Zabieg ten jest o wiele zdrowszy i bardziej odżywczy dla brwi.

Kurs henna pudrowa Milanówek

Kurs henny pudrowej pozwala dowiedzieć się wszystkiego, co jest potrzebne do wykonania takiego zabiegu. Warto wiedzieć, iż jest to bardzo korzystne dla samych klientek oraz ich brwi. Na kursie przedstawione zostanie też to, jak powinno się dbać o brwi po zabiegu i jak często trzeba wykonać jego powtórzenie. Instruktorka pokaże też kosmetyki, z których najlepiej korzystać oraz przedstawi zasady BHP, jakich powinno przestrzegać się podczas nakładania henny pudrowej. Oprócz tego kursantka zdobędzie wiedzę na temat anatomii i geometrii twarzy. Pozwoli jej to dopasować kształt brwi, ich kolor i grubość do twarzy klientki.

Szkolenia z laminacji Milanówek

Oprócz kursów na hennę, możesz też zapisać się na profesjonalne szkolenie z laminacji brwi, co można oczywiście połączyć z innymi naukami. Wszystko to znajduje się w ofercie naszej Akademii. Wiedza jaką u nas zdobędziesz, z pewnością otworzy Ci drzwi na nowe możliwości. Pozwolą one trafić w oczekiwania klientek korzystających z Twoich usług.

Szkolenia brow henna Milanówek

W przypadku szkoleń z brow henny, one również mają szeroki zakres, który dotyczy wiedzy podstawowej i tej na temat pielęgnacji brwi. Na kursach o tej tematyce są oczywiście ćwiczenia przeprowadzane na modelkach. Jako że bardzo ważne dla nas jest to, aby nasze kursantki miały jak najlepsze przygotowanie, ta opcja jest oczywiście wliczona w cenę kursu.

Nitkowanie brwi kurs Milanówek

Milanówek należy z pewnością do tych miast, gdzie jest zapotrzebowanie na zabiegi regulacji brwi – w tym też na nitkowanie. Nasz kurs daje gwarancję na to, że będziesz w stanie taki zabieg przeprowadzić w swoim salonie. Pokażemy Ci, jak zrobić to profesjonalnie oraz tak, aby wszystko przebiegło bezboleśnie. Dzięki szkoleniom w naszej Akademii, dowiesz się wszystkiego, co później będziesz mogła wykorzystać we własnym salonie.

Osoby zainteresowane zdobyciem takich umiejętności zapraszamy do zapisów. Można to zrobić też telefonicznie: 508 432 032