Zasięg Działania

Kurs szkolenia henna pudrowa brow nitkowanie Gostynin

Brwi podkreślają spojrzenie i nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Są bardzo ważną częścią twarzy i w dużym stopniu stanowią o jej urodzie. Dlatego stylizacja brwi stała się tak ważną częścią branży kosmetycznej. Podstawowe zabiegi z brwi, takie jak regulacja i henna, należą do najczęściej wybieranych w salonach piękności. Szkolenie z brwi da Ci więc możliwość zdobycia wielu klientek i zaistnienia na rynku usług kosmetycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami w zakresie stylizacji brwi, które oferujemy osobom z Gostynina i okolic!

Kursy stylizacji brwi w zasięgu Twojej ręki! Zadzwoń: tel. 508 432 032

Szkolenia henna pudrowa Gostynin

Henna pudrowa przeznaczona jest dla osób, które chcą zaoszczędzić czas poświęcony na codzienny makijaż brwi. Pofarbowanie naturalnych włosków i skóry henną pozwala nadać brwiom odpowiedni, regularny kształt i dobrze dobrany do indywidualnej urody kolor. Efekt utrzymuje się przez długi czas, a sam zabieg jest stosunkowo szybki i niedrogi.

Chcesz wprowadzić go do swojej oferty jako stylistka brwi? Zapisz się na szkolenie z henny pudrowej i stań się prawdziwą specjalistką! Nabierz wprawy w przeprowadzaniu zabiegu, naucz się trafnie doradzać swoim klientkom i zdobądź cenną wiedzę w zakresu pielęgnacji brwi. Zapraszamy chętne osoby z Gostynina na nasze kursy!

Kurs henna pudrowa Gostynin

Kurs henny pudrowej składa się dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas części teoretycznej:

  • zapoznasz się z produktami używanymi podczas zabiegu,
  • poznasz zasady BHP oraz nauczysz się odpowiednio przygotowywać akcesoria i stanowisko pracy,
  • zdobędziesz wiedzę o budowie i strukturze włosków brwiowych,
  • zapoznasz się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do zabiegu henny pudrowej,
  • poznasz paletę kolorów,
  • poznasz możliwe kształty brwi i nauczysz się dostosowywać je do indywidualnych cech urody klientki,
  • nauczysz się, jak wykonać rysunek wstępny,
  • poznasz różnicę miedzy henną pudrową a farbką i nauczysz się przygotowywać hennę do zabiegu.

Część praktyczna kursu henny pudrowej obejmuje natomiast przećwiczenie zabiegu we wszystkich jego etapach na modelkach, pod okiem instruktorki, która będzie pomagała, naprowadzała, korygowała błędy.

Szkolenia z laminacji brwi Gostynin

Podobnie wyglądają szkolenia z laminacji brwi. Tutaj także realizuje się dwie części – teoretyczną i praktyczną. Bardzo ważne jest, aby wszystkie kursantki miały szansę przećwiczyć wybraną metodę, ponieważ to wtedy nabywają faktycznych umiejętności.

Szkolenia brow henna Gostynin

Nasze szkolenia Brow Henna, jak i inne szkolenia w zakresie pielęgnacji brwi, to kompleksowe przygotowanie do samodzielnego wykonywania zabiegów. W cenie szkolenia znajdują się materiały dydaktyczne, kosmetyki wykorzystywane podczas szkolenia, modelka, a także wydanie certyfikatu o ukończeniu szkolenia, który obowiązuje również za granicą. Koszt dojazdu na miejsce szkolenia z Gostynia ponosisz samodzielnie, natomiast w trakcie kursu możesz liczyć na ciepły posiłek, a także kawę, herbatę i drobne przekąski.

Nitkowanie brwi kurs Gostynin

Po ukończeniu dowolnego szkolenia w Akademii Patrycja Zielińska otrzymasz 10% rabatu na kolejny kurs, np. kurs nitkowania brwi lub inny powiązany z tym, czego już się nauczyłaś. Oprócz tego otrzymasz 10% zniżki na zakup produktów marki Brow Xenna, z których korzystamy podczas naszych szkoleń i które rekomendujemy naszym kursantkom.

Zainteresowana? Zadzwoń do nas, a chętnie przedstawimy Ci szczegóły tej oferty. Zapraszamy!