O firmie

Firma Lux Home sp.jawna powstała w 2006 r.

Jej właścicielami są osoby fizyczne, które już od 1998 roku zrealizowały duże projekty inwestycyjne m.in. z segmentu biurowo-magazynowego na terenie aglomeracji łódzkiej i warszawskiej.

Nasze doświadczenie i wiedza fachowa zdobyta przy budowie centrów biurowo- magazynowych dają gwarancję dotrzymania najwyższych standardów budowlanych.

Przy realizacji wszystkich projektów korzystamy z usług sprawdzonych architektów i wykonawców. Każda nasza inwestycja jest wnikliwie analizowana już na etapie zakupu gruntu - analizowany jest m.in. przebieg tras komunikacyjnych, status prawny terenu, wykonujemy również badania geologiczne gruntu.

Dla każdego projektu już na etapie koncepcji architektonicznej wykonujemy wizualizację, która pozwala na dokładne zaprojektowanie każdego detalu budynku.
Głównym założeniem projektu jest jego elastyczność tzn. możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń do potrzeb każdej rodziny.

Nasi klienci mają możliwość bezpłatnej aranżacji mieszkania - dostosowanie rozkładu ścian działowych, punktów elektrycznych, CO - zgodnie z ich potrzebami. Nasza firma jest sprawdzonym i wiarygodnym inwestorem sektora budowlanego. Wszystkie stosowane przez nas materiały budowlane posiadają certyfikaty, a duża część z nich jest importowana przez naszą firmę z Niemiec.

Biuro sprzedaży:

Zakup domu lub mieszkania to jedna z najważniejszych  decyzji w życiu. Angażujemy w nią własne środki pochodzące z pracy i lokujemy w niej nasze oczekiwania i nadzieje. Celem naszej firmy jest pomoc podczas podejmowania tej kluczowej decyzji.

Poprzez kompetentną obsługę oraz przez jakość realizowanych projektów, budujemy dobre relacje z obecnymi i przyszłymi klientami naszej firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godz.: 900 - 1900

Po wcześniejszym ustaleniu terminu istnieje możliwość spotkania na terenie budowy, jak również w siedzibie naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy!

Deweloper Ząbki

e-mail: luxhome@luxhome.pl
05-091 Ząbki, ul. Lipowa 23
Link do mapy google

tel. 0-22 425 19 84
tel. kom. 0 603 406 228